Welkom bij ModèstoDûns Friesland – Dé plek waar passie en prestatie samenkomen!
Dans is bij ons meer dan bewegen; het is passie! ✨ Sinds 2011 zijn we uitgegroeid tot een bruisende dansschool met ruim 350 dansers/sporters. Iedereen die wil groeien of gewoon lekker wil dansen of bewegen is welkom.
Onze geschiedenis in een notendop:
👉 2011 – Eerste selectiegroep (16+) opgericht
👉 2013 – Officieel een dansvereniging
👉 2016 – Dans voor iedereen toegankelijk gemaakt
👉 2019 & 2021 – Nieuwe danszalen in Burgum geopend
👉 2023 – Ellen van Bruggen maakt ModèstoDûns een volwaardige dansschool
We schitteren regelmatig op het NK in Ahoy Rotterdam — en daar zijn we trots op! 💪Afgelopen twee jaar hebben we meegedaan met het EK Lyrical/contemporary in Bottrop.
Onze dansteams:
Van een klein clubje zijn we uitgegroeid tot een familie van 350 dansers, met tien selectieteams én volop recreatieve groepen.
Selectieteams:
Onze selectiegroepen knallen op wedstrijden zoals het Fries Kampioenschap, het NK Jazzdans en het EK dans. Ook verzorgen we verschillende optredens en dansen we op events.
Recreatieve groepen:
Dansplezier voorop! 👯♂️ Iedereen kan instappen, leren en groeien op zijn eigen tempo.
Meer dan dans:
Bij ModèstoDûns draait het ook om gezelligheid en verbondenheid: een pubquiz, filmavonden, een kerstgala en bingo — we organiseren voor iedere leeftijd wat leuk! 🎉
Yoga:
Een andere tak van sport zijn onze Yoga en Pilates lessen voor volwassenen. Daarnaast hebben we ook nog een Dance Workout les.
Dus: of je nu gewoon lekker wilt dansen, wilt ontspannen bij Yoga of droomt van het NK — bij ModèstoDûns vind je jouw plek. Kom langs voor een proefles en ervaar onze energie en warmte zelf! 🩰🔥