Lijkt het jou leuk om volgend jaar in een van onze selectiegroepen te dansen? Meld je dan nu aan voor onze audities!
Klik hier om je aan te melden!
Wat houdt het in om selectie te dansen?
In juni houden we audities voor onze selectieteams. Aan de hand van de audities maken we teams voor volgend seizoen. De meeste selectieteams trainen 2 keer in de week 1,5 uur. Alle selectieteams doen mee aan wedstrijden. Afhankelijk van je team/niveau zijn dit gemiddeld 5-7 wedstrijden per seizoen.
Hoe weet je of je geschikt bent voor de selectie?
Het belangrijkste is dat je gek bent op dansen en graag vaker en meer wilt trainen in de week. Het is ook belangrijk dat je het leuk vindt om op te treden en aan wedstrijden mee wilt doen.
Tijdens de auditie in juni kijken wij naar verschillende onderdelen zoals: heb je een goede uitstraling, pik je de pasjes snel op, ben je flexibel en heb je krachtige bewegingen. De auditie wordt gegeven in de vorm van een les waarbij een jury kijkt naar je vaardigheden. Je hoeft dus zelf niks voor te bereiden.
